Gabinet Famili Dent

Z pasją i profesjonalizmem

Misją naszego gabinetu jest świadczenie profesjonalnych, kompleksowych usług na jak najwyższym poziomie. Jak sama nazwa wskazuje, stworzyliśmy miejsce, w którym każdy członek rodziny znajdzie swojego lekarza. Family Dent to gabinet, w którym leczymy dzieci, młodzież, osoby dorosłe oraz seniorów. Szczególną uwagę przykładamy do leczenia naszych najmłodszych Pacjentów. Rodzice mogą mieć pewność, że nasi stomatolodzy każde odwiedzające nas dziecko otaczą właściwą opieką.

Specjalizujemy się w leczeniu ortodontycznym, implantologicznym oraz w leczeniu pod mikroskopem. W każdym przeprowadzanym zabiegu wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania i wysokiej jakości materiały. Obok profesjonalizmu dbamy o miłą, przyjazną atmosferę, aby nasi Pacjenci zawsze czuli, że Family Dent to gabinet nastawiony na ich potrzeby i oczekiwania.


lekarz stomatolog

Pacjent jest dla nas najważniejszy

Zadowolenie Pacjenta z efektu leczenia to dla nas najlepsza nagroda. W takich chwilach czujemy, że stomatologia jest nie tylko obszarem pracy, ale naszą życiową pasją. Zachęca nas to także do ciągłego rozwoju. Nasz zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach. Wszystko po to, aby każdy Pacjent miał pewność, że swoje zdrowie powierza w ręce profesjonalistów.

W leczeniu stomatologicznym dbamy o rzetelność i uważność. Do każdego Pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny, zwracając szczególną uwagę na jego potrzeby, obawy i oczekiwania. Przeprowadzane przez nas zabiegi oparte są na precyzyjnej diagnostyce, co umożliwia nam doskonale wyposażona, nowoczesna pracownia rtg. Szerokie doświadczenie lekarzy specjalistów oraz zaawansowana technologicznie aparatura stomatologiczna to gwarancja bezpiecznego, bezbolesnego i komfortowego leczenia. Wysoka kultura osobista personelu i troskliwa opieka sprawią, że poczujesz się u nas mile oczekiwanym gościem.

Nasza oferta

Dlaczego nasz gabinet

Zobacz co nas wyróżnia
Pełna diagnostyka
Szeroki zakres usług
stomatologicznych
Profesjonalna
kadra stomatologów
Nowoczesny sprzęt
Pełne bezpieczeństwo
zabiegów
Leczenie wg najnowszych
standardów

Opinie naszych pacjentów

Dlaczego my?
Podziel się swoją opinią
Umów wizytę