Poznaj zespół Famili Dent

Profesjonalizm i zaangażowanie

Nasz zespół to grono specjalistów, których priorytetem jest bezpieczeństwo, skuteczność i komfort leczenia. Stomatologia jest dziedziną, która nieustannie się rozwija. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest dotrzymywanie jej kroku. Z tego względu nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aktywnie uczestnicząc w branżowych szkoleniach, konferencjach i warsztatach w kraju i za granicą. Family Dent tworzą lekarze różnych specjalności, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaopiekować się każdym Pacjentem na różnych etapach leczenia.

Więcej o nas

Nasi lekarze

Dbamy o Twój uśmiech

Lek. dent. Piotr Grochala

Absolwent wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Założyciel Centrum Stomatologii Famili-Dent. Ukończył dwuletni kurs Orthodontics Seminars of California Dr Larry’ego Browna – światowej sławy specjalisty w zakresie ortodoncji. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu ortodoncji. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach w kraju jak i za granicą. Uwielbia snowboard oraz nurkowanie.

Lek. dent. Maja Grochala

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Pracę zawodową rozpoczęła w 2017r. Specjalizuje się w chirurgii i implantologii. Uczestniczy w licznych kursach stale poszerzając zakres swojej wiedzy w zakresie zaawansowanej endodoncji, chirurgii i protetyki. Ukończyła cykl szkoleń Master Level z zakresu diagnostyki stawu skroniowo-żuchwowego, okluzji, preparacji, cyfrowego projektowania uśmiechu i planowania kompleksowego leczenia.

Lek. dent. Magdalena Kuniec

Absolwentka Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego, rok 2013. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych oraz dzieci, protetyką i endodoncją. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Swoją wiedzę pogłębia uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach ze stomatologii i medycyny estetycznej. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz ukraińskim. Osoba pełna empatii. Zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta.

Lek. dent. Mateusz Niedziela

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W praktyce lekarskiej stawia na rozwój i pogłębianie wiedzy, a dokładność jest jego priorytetem w stomatologii. Jest otwarty, komunikatywny, a komfort oraz satysfakcję pacjentów stawia zawsze na pierwszym miejscu. Z chęcią odpowie na każde pytanie dotyczące leczenia oraz wyjaśni wszelkie zagadnienia związane z danym przypadkiem. W wolnym czasie najlepiej wypoczywa poprzez sport.

Lek. dent. Damian Tokarczyk

Ukończył studia stomatologiczne Lviv National Medical University. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej i chirurgii stomatologicznej. Z wrodzonym spokojem, cierpliwością, dobrym humorem oraz dokładnością leczy zarówno dorosłych jak i dzieci.

Lek. dent. Wiesław Grochala

Lek. dent. Joanna Krysiak

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Lwowie (Master Degree program in English). Swoje kompetencje stale podnosi na licznych kursach i konferencjach. Absolwentka studiów podyplomowych „Medycyna Estetyczna dla lekarzy” na GWSH w Katowicach. W 2018 roku ukończyła prestiżowy cykl szkoleń – Curriculum Endodontyczne PTE. W pracy zajmuje się najczęściej estetyczną odbudową zębów oraz doskonali swoje umiejętności w zakresie endodoncji mikroskopowej i protetyki. Pacjenci cenią jej dobry kontakt z dziećmi. Jest osobą niezwykle oddaną swojej pracy, a największą satysfakcję sprawia jej uśmiech i zadowolenie pacjenta. Jej wielką pasją jest taniec. Swój wolny czas lubi spędzać przy dobrej książce oraz podróżując.

Lek. dent. Katarzyna Bracio

Lek. dent. Natalia Kolasa

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Zajmuje się leczeniem ogólnostomatologicznym. W swojej codziennej praktyce stawia na profesjonalizm i dba o komfort leczenia każdego pacjenta. Stale poszerza swoje kwalifikacje zawodowe na kursach z endodoncji mikroskopowej, protetyki oraz chirurgii w zakresie podstawowym.

Higienistka
Klaudia Misiło

Asystentka stomatologiczna Elżbieta Sowa

Asystentka stomatologiczna Witalija Weselak

Asystentka stomatologiczna Ewa Ryzner

Asystentka stomatologiczna Małgorzata Kuźmicha

Rejestratorka
Agnieszka Tarnawska-Chmura

Umów wizytę