Poznaj zespół Famili Dent

Profesjonalizm i zaangażowanie

Nasz zespół to grono specjalistów, których priorytetem jest bezpieczeństwo, skuteczność i komfort leczenia. Stomatologia jest dziedziną, która nieustannie się rozwija. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest dotrzymywanie jej kroku. Z tego względu nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aktywnie uczestnicząc w branżowych szkoleniach, konferencjach i warsztatach w kraju i za granicą. Family Dent tworzą lekarze różnych specjalności, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaopiekować się każdym Pacjentem na różnych etapach leczenia.

Więcej o nas

Nasi lekarze

Dbamy o Twój uśmiech

Lek. dent. Piotr Grochala

Absolwent wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Założyciel Centrum Stomatologii Famili-Dent. Ukończył dwuletni kurs Orthodontics Seminars of California Dr Larry’ego Browna – światowej sławy specjalisty w zakresie ortodoncji. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu ortodoncji. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach w kraju jak i za granicą. Uwielbia snowboard oraz nurkowanie.

Lek. dent. Maja Grochala

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Pracę zawodową rozpoczęła w 2017r. Specjalizuje się w chirurgii i implantologii. Uczestniczy w licznych kursach stale poszerzając zakres swojej wiedzy w zakresie zaawansowanej endodoncji, chirurgii i protetyki. Ukończyła cykl szkoleń Master Level z zakresu diagnostyki stawu skroniowo-żuchwowego, okluzji, preparacji, cyfrowego projektowania uśmiechu i planowania kompleksowego leczenia.

Lek. dent. Magdalena Kuniec

Absolwentka Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego, rok 2013. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych oraz dzieci, protetyką i endodoncją. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Swoją wiedzę pogłębia uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach ze stomatologii i medycyny estetycznej. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz ukraińskim. Osoba pełna empatii. Zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta.

Lek. dent. Mateusz Niedziela

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W praktyce lekarskiej stawia na rozwój i pogłębianie wiedzy, a dokładność jest jego priorytetem w stomatologii. Jest otwarty, komunikatywny, a komfort oraz satysfakcję pacjentów stawia zawsze na pierwszym miejscu. Z chęcią odpowie na każde pytanie dotyczące leczenia oraz wyjaśni wszelkie zagadnienia związane z danym przypadkiem. W wolnym czasie najlepiej wypoczywa poprzez sport.

Lek. dent. Wiesław Grochala

Lek. dent. Joanna Krysiak

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Lwowie (Master Degree program in English). Swoje kompetencje stale podnosi na licznych kursach i konferencjach. Absolwentka studiów podyplomowych „Medycyna Estetyczna dla lekarzy” na GWSH w Katowicach. W 2018 roku ukończyła prestiżowy cykl szkoleń – Curriculum Endodontyczne PTE. W pracy zajmuje się najczęściej estetyczną odbudową zębów oraz doskonali swoje umiejętności w zakresie endodoncji mikroskopowej i protetyki. Pacjenci cenią jej dobry kontakt z dziećmi. Jest osobą niezwykle oddaną swojej pracy, a największą satysfakcję sprawia jej uśmiech i zadowolenie pacjenta. Jej wielką pasją jest taniec. Swój wolny czas lubi spędzać przy dobrej książce oraz podróżując.

Lek. dent. Katarzyna Bracio

Lek. dent. Natalia Kolasa

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Zajmuje się leczeniem ogólnostomatologicznym. W swojej codziennej praktyce stawia na profesjonalizm i dba o komfort leczenia każdego pacjenta. Stale poszerza swoje kwalifikacje zawodowe na kursach z endodoncji mikroskopowej, protetyki oraz chirurgii w zakresie podstawowym.

Higienistka
Klaudia Misiło

Asystentka stomatologiczna Elżbieta Sowa

Asystentka stomatologiczna Witalija Weselak

Asystentka stomatologiczna Małgorzata Kuźmicha

Rejestratorka
Agnieszka Tarnawska-Chmura

Umów wizytę